Şirket Profili

Şirket Profili

  THK TEKNİC Uçak Bakım Hizmetleri A.Ş. , Bilgisayar Tabanlı Bakım ve Stok Kontrolü sistemleriyle, 1925'ten beri Türk Havacılığı'na önderlik etmiş Türkiye'deki en yaygın kabiliyetlere sahip olan bakım, onarım, revizyon ve eğitim kuruluşudur.

  Sürekli gelişim ilkesini rehber edinen THK TEKNİK Uçak Bakım Hizmetleri A.Ş. sahip olduğu üstün teknik aşt yapı ile uçak gövde, komponent bakım kabiliyetleriyle; sadece ülke havacılığına değil aynı zamanda yurt dışından gelen taleplere de cevap vermektedir.

  THK TEKNİK Uçak Bakım Hizmetleri A.Ş. Türk Hava Kurumu'nun 90 yıllık havacılık tecrübesinin de arkasına alarak sahip olduğu üst seviyeli teknik alt yapı ve uçak aviyonik-mekanik sistem bakım kabiliyetleriyle; bakım, arıza giderme, modernizasyon, teknik yayın, lojistik ve ikmal desteği, teknisyen ve pilot eğitimi gibi pek çok hizmeti müşterilerine uluslararası standatlarda sunan bir bakım-eğitim kuruluşudur.

  THK TEKNİK Uçak Bakım Hizmetleri A.Ş. iş geliştirme faaliyetleri kapsamında hava aracı gövde, motor sistemleri bakım ve arrıza giderme işlemleri sahribatsız muayene, kompozit onarım faaliyetlerine ait atölye, test cihazı ve malzeme altyapısı ile teknik yetkilerini ve kabiliyetlerini sürekli geliştirmektedir.