<

IHA-2 Eğitimleri

THK TEKNİK UÇAK BAKIM HİZMETLERİ A.Ş.
SHGM YETKİLİ İHA-2 PİLOT EĞİTİM PROGRAMI (PRATİK)

THK Teknik A.Ş. Ankara ve Eskişehir İnönü Havacılık Eğitim Merkezinde Yatay ve Dikey uçabilme kabiliyetine sahip Çağatay model (TC-I0020) İHA- 2 hava aracımız ile Pilot Eğitimlerine başlamıştır.

Pilot adaylarının öncelikle teorik eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

SHGM tarafından yetkilendirilmiş eğitim kuruluşlarının herhangi birinden, 99 saatlik Teorik eğitim almış olan Pilot adayları THK Teknik A.Ş. başvurarak 36 saatlik uygulama eğitimlerini alabileceklerdir. Pratik eğitimler SHGM tarafından yetkilendirilmiş Pilotlarımız tarafından verilecektir.

18 saatlik simülatör eğitimini THK TEKNİK UÇAK BAKIM HİZMETLERİ A.Ş. ANKARA tesislerinde,

18 saatlik Uçuş (Pratik) eğitimlerini ise ESKİŞEHİR / İNÖNÜ meydanında tamamlayacaklardır.

ESKİŞEHİR / İNÖNÜ tesislerinde yapılacak olan uçuş eğitimleri için konaklama ESKİŞEHİR TYMBRIS Otel veya İnönü Havacılık Tesislerinde yapılacaktır. Konaklama ücretleri, sabah kahvaltısı, öğle ile akşam yemekleri ve KDV şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Pratik eğitim ücretimiz yeni başlayanlar için KDV dahil 10.000,00 TL.dir.

Yenileme (Retake) eğitimi alacak Lisanslı İHA-2 Pilotları için ESKİŞEHİR / İNÖNÜ meydanında 3 sorti uçuş ile sağlanacaktır. KDV ve yemek ücretleri dahil 7.500,00 TL. Üzerinden yapılacaktır.

Yeni eğitime başlayacak olan Pilot adaylarımız ile Yenileme eğitimi almak isteyenler Pilotlarımızın aşağıdaki adreslere mail yolu ile başvurmaları yeterlidir.

Sizleri, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün kurduğu ve sahibi Türk Milleti olan Türk Hava Kurumu ailesi içerisinde görmekten mutluluk duyarız.

THK Teknik, "GEÇMİŞE SAYGI, GELECEĞE GÜVEN"


İrtibat Telefonları

Santral Telefon : 0312 303 48 21
GSM Telefon : 0532 452 24 83