Bakım Onarım Hizmeti

THK Teknik A.Ş. olarak müşterilerimize hızlı ve emniyetli olarak çok çeşitli kategorilerde hava aracı bakım hizmeti sağlıyoruz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış modern hangarlarımız ve tesislerimiz, yüksek teknolojili ekipmanlarımız ve alanında uzmanlaşmış tecrübeli teknik ekibimiz ile yetki kabiliyetlerimizde bulunan hava araçlarının üs ve hat bakım faaliyetlerini şeffaf, kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

THK Teknik A.Ş. olarak hava aracı üzerinde bulunan motorların hava aracının en hayati ve en hassas parçası olduğunun bilincinde olduğumuz için hava aracı motoru bakım-onarım konusunda sahip olduğumuz tecrübelerimizi faaliyetlerimize yansıtıyoruz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış modern tesislerimiz, ileri teknolojiyle donatılmış atölyelerimiz, test ünitelerimiz ve alanında uzmanlaşmış tecrübeli teknik ekibimiz ile yetki kabiliyetlerimizde bulunan motorların test, onarım ve revizyon faaliyetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

THK Teknik A.Ş. olarak hava aracı üzerinde bulunan her bir parçanın uçuş emniyeti açısından hayati önem arz ettiğini çok iyi bildiğimiz için müşterilerimize hızlı ve emniyetli olarak çeşitli kategorilerde komponent bakım ve revizyon hizmeti sağlıyoruz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış modern tesislerimiz, ileri teknolojiyle donatılmış atölyelerimiz, ve alanında uzmanlaşmış tecrübeli teknik ekibimiz ile yetki kabiliyetlerimizde bulunan komponentlerin test, onarım ve revizyon faaliyetlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

THK Teknik A.Ş. olarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış ileri teknoloji ile donatılmış atölyemizde Seviye 2 NDT uzmanlarımız ve tecrübeli mühendis ekibimizle üretici firmaların ve otoritelerin (SHGM, EASA, FAA) belirlediği standartlara uygun olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir şekilde tahribatsız muayene hizmeti sunuyoruz. Modern tesislerimizde gerçekleştirmiş olduğumuz tahribatsız muayene hizmetlerimizin yanı sıra müşteri odaklı hizmet politikamız gereği deneyimli mobilize ekibimizle ülkenin her yerinde tahribatsız muayene hizmeti sunarak rapor hazırlama imkan ve kabiliyetimiz bulunuyor.